Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hatásos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne hatásos a meglepetés? Illetve ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázik a barátom, és az egyik énekese felfog lépni a közeli szórakozóhelyen, meglepetést szeretnék csinálni, de úgy hogy csak előtte szólok neki hogy pl "gyere 7órára és öltözz fel csinosan" és majd csak aztán mondom el neki mi a célom illetve meglepim, hogyan lehetne ezt hatásosabbá tenni vagy jó így??? örülnétek neki??
2012. márc. 13. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem csak mond neki előre h készüljön mert mentek valahová, nem bizti h előtte egy pár órával mondanám, mert akkor lehet lenne már más programja... Elvinném tényleg valahová :D inni enni :D vagy a kedvenc sütiét adom neki h megyünk vmi cukrászdába :D és úgy tennék mintha ennyi lett volnaxD na most megyek mert dolgom van, de ha ráér kísérjen el :D és pff már ott vagytok a helyszínen és ő tökre örülne :) Én örülnék neki bár én lány vagyok :D
2012. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!