Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerű srácok járnátok NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű srácok járnátok NEM népeszerű lányokkal? FIÚK/LÁNYOK?

Figyelt kérdés

vagyis olyanokkal akik visszafogottabak és nem bulizzák szét magukat valamint nincs akkora baráti körük és nem vmi party arcok + nem viselkednek úgy mint a ribik, hanem rendes, normális lányok, akiket sokáig kell "fűzni"

Amúgy milyen tipusú lányok jönnek be jobban, a rámenősek vagy pedig a félénkebbek?


2012. márc. 13. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Hülye kérdésre, hülye válasz.

2012. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok "party face", normálisnak tartom magam. Kb ezt is keresem, ha valaki nagyon népszerű, az szerintem nem előnyös.
2012. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha pasi felszínes, nyilván, az is számít, ha normális akkor nem az fog. De könyörgöm szürke kisegereket senki nem fog észre venni, az ilyen lányok ne is várják, hogy felfigyeljenek rájuk, nem azt mondom, hogy kiló smink és társai, de azért vannak szép ruhák, egy kis tus a szem alá, alapozó, sokat dob az összképen
2012. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Inkább az ilyen lányokat keresem, és jönnek be :)

21/F

2012. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tartom magam népszerűnek,összvissz van talán 3-4 nagyon nagyon jó barátom(fiúk lányok vegyesen) a többi meg csak ilyen kis haverféleség.Az osztálytársaimat nem tartom a barátaimnak,csak elvagyok velük,sőt az iskolából sem szinte senkit!De ha megyek akárhová boltba vagy buszra teljesen mindegy nem bírom ki hogy ne kezdjek el beszélgetni azzal aki jön :D (csak mert jól esik) de amugy meg szerintem nem kell menőnek lenni,meg visszafogottnak se,inkább legyek olyan hogy ha megkell védeni magam akkor az menjen,meg ha valahol vagyok akkor megtudjak szólalni,stb : ) ennyi elég bőven..
2012. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. márc. 13. 18:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Mért nem előnyös a túl népszerűség?
2012. márc. 13. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:

egy népszerűtlen nem keres népszerűt mert nem hozzá illik, azért. (meg esélye se lenne ha ő lenne a fiú)

f18

2012. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
népszerű srácok is inkább a státuszokhoz illőt keresik, de ha nagyon szép vagy bárkit megkaphatsz:P Vagy ha olyan a kisugárzásod
2012. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerencsére ebből már kinőttem.
2012. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!