Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha valaki kerül engem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van valaki aki nagyon tetszik nekem és én úgy gondolom, hogy ezt sejti. Azt vetten észre, hogy kerül engem, természetesen nem látványosan de én úgy érzem. Ez engem nagyon zavar, frusztrál és ezen töröm a fejem, hogy vajon miért?! Én nem vagyok tapadós, nyomulós típus sőt ellenkezőleg, inkább túl visszahúzódó, félénk lány vagyok. Azt is tudom, hogy köztünk nem lesz semmi de annak nem szeretném leírni az okát mert hosszú és bonyolult lenne. Annyi legyen elég, hogy nem lesz köztük semmi. Én ezt már elfogadtam, és én jöttem rá személyesen nem ő vagy bárki más tudatta velem. Nem tudom, hogy miért kerül engem. Mert ha nyomulnék, állandóan rajta lógnék akkor megérteném de így nem tudom. Pedig itt nem társalgási kerülésről van szó, csupán annyiról ha találkozok vele a folyosón akkor megfordul és a másik irányba megy. Ti voltatok már ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben? Ha igen akkor mi a tapasztalatotok véleményetek? Természetesen azoknak is nagyon várom a véleményét, kíváncsi vagyok a hozzászólására aki még nem volt ilyen, vagy ehhez hasonló helyzetben. :-) *.*


2012. márc. 13. 14:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett!
2012. márc. 13. 14:49
 2/7 anonim ***** válasza:
én folyton ezt teszem azzal aki tetszik. ne kérdezd miért,mert én sem tudom az okát.de ha megszólítana vagy ilyesmi tuti örülnék:)
2012. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél biztos hogy nem tetszel neki.

Lehet hogy nagyon visszahúzódó típus, és félénk

2012. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14:54-es :

Én is így vagyok ezzel.

2012. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem abban vagyok a biztos, hogy nem tetszek neki hanem abban, hogy köztünk nem lesz semmi. Amúgy, hogy tetszek a neki vagy sem fogalmam sincs nem látok bele a fejébe sajnos. Pedig annyira kíváncsi lennék vajon mit gondol bizonyos helyzetekben, szituációkban. De nem hiszem, hogy félénk lenne vagy visszahúzódó. Szerintem nem akarja magát kellemetlen helyzetbe hozni vagy engem. Vagy visszataszító vagyok vagy ilyesmi...

De ha most bele gondolok a helyzetébe lehet, hogy hirtelen én is azt tenném.

Egyébként köszi a válaszokat. De azért még írjatok... :P

2012. márc. 13. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi sem biztos. csak bemagyarázod magadnak, még az is lehet. az embereknek álarcaik vannak. lehet hogy azt látod, hogy nem visszahúzódó fajta. honnan veszed? írtad, hogy nem látsz a fejébe..ne ítélj amíg nem ismered. lehet arra vár amire te.kapd össze magad!sok sikert!írjál neki sms-t akármit. mit veszíthetsz?
2012. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert , ha tudom valakiről hogy tetszek neki de viszont már nem akkor inkább próbálom kerülni a társaságát vagy a túl közeli helyzeteket , én sem tom miért ! Szerintem van vali aki tetszik neki és nem akar előtte a te társaságodban mutatkozni , mert amúgy örülne ha van valaki aki szereti !
2012. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!