Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez, hogy ha egy lány mondja?

Figyelt kérdés
Meg kérdeztem egy lánytól akivel már régóta írogatunk de még nem volt szerencsénk találkozni,hogy ha egy városban élnénk akkor össze jönne-e velem,és ő erre azt mondta,hogy ez a lehetőség sajnos nincs kézen...Szerintetek ez egy igen vagy egy nem ? 16f
2012. márc. 13. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kitérő válasz, ami valószínűleg arra utal, hogy nem.
2012. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nemet jelent
2012. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű NEM! Sajnálom!


23/N

2012. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki megkérdezné tőlem,akarok-e összejönni vele,elküldeném a frászba.Mekkora idétlen,stílustalan dolog már ez.Leszel a barátnőm?Összejönnél velem?Hát,ha ilyen hülyeséget kérdezel,nem!
2012. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nem így kérdeztem meg,hogy akarsz járni velem ?!szépen finoman...de olyat is mondott,hogy csak akkor kéne neki egy barát ha olyan édes mint én.meg mindig kérdezgei,hogy van e bnőm...
2012. márc. 13. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát pajti,akkor nem tudom.Mindenesetre legközelebb ne kérdezd meg sehogy csak hagyd alakulni a dolgokat.
2012. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!