Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből még lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Ez egy elég hosszú történet lesz, és elég gubancos, de remélem azért megértitek. Tudom, lesz pár olyan válasz, hogy még fiatal vagyok, és szánalmas... Ezért kérlek, kíméljetek meg ezektől a reagálásoktól.

Előre leszögezem, hogy az iskolában nem vagyok kitűnő sem, és rossz tanuló sem. Olyan 4-es 5-ös. Szellemi fogyatékos sem vagyok, és hátrányos helyzetű sem. Annyiban vagyok csak "más", hogy anyámmal nem vagyok annyira jóban.

Szóval... Tavaly januárban anyám kiutazott Amerikába. Akkor elkezdtem változni. Addig ilyen rózsaszín duci szörnyeteg voltam. Utána "scene" lettem. (Az emonak valamilyen fajtája.)

Apukámmal minden szombaton találkoztam. És egy ilyen szombaton találkoztam egy sráccal. Először még csak tetszett, utána egyre jobban kijöttünk egymással, és ezáltal egyre jobban megszerettem. A barátai szerint ez az érzés kölcsönös volt, de én kételkedtem.

Mindig repesett a szívem, ha csak rá gondoltam, vagy megláttam. Nagyon sokat beszélgettünk, és hülyéskedtünk. Aztán egy nap elmondtam neki, hogy érzek iránta. Először kezdtem örülni, mert mosolygott, és csillogott a szeme, de pár nappal később, már nem hogy nem beszélgettünk, hanem került is. Aztán összevesztünk egy apró pici hülyeségen. (Azt hitte, én törtem fel a facebookját.. De nem én voltam.)

Ez nyáron volt. Július 2.-án beszéltünk utoljára. Azóta én nagyon sok mindenen átmentem.

Eleinte jó elhatározásaim voltak, hogy ezentúl kitűnő tanuló leszek, és lesznek életcéljaim. De utána egyre durvább szokásaim jöttek. Bulímia, később anorexia. (Még mindig ezutóbbival küzdök.) Elhatároztam, hogy nyárra lefogyok, és elmegyek hozzájuk, és tisztázom a helyzetet.

Megkomolyodtam tavaly óta, és már máshogy látom a világot. Szerintetek még megjavulhat ez a kapcsolat? Minimum baráti szintre? Az biztos, hogy én még mindig szeretem...


14/L


2012. márc. 12. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehetséges még. Erre nem lehet mit írni...

A király poénjaim meg nem tetszenének neked.

Sok sikert! És ne add fel!

2012. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet ebből valami barátság, kapcsolat! és őszintén kívánok neked sok sikert neked a gyógyuláshoz! :D
2012. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, persze, de ha nem akar egy ilyen jó embert, mint te,akkor hagyd a francba! Nem éri meg tönkretenni magad egy szerencsétlen fiú miatt!
2012. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. De 5 év múlva a nevére sem fogsz emlékezni.
2012. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!