Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szüneteltethetném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüneteltethetném a menstruációt?

Figyelt kérdés
Ma jön haza a parom külföldről!szerettem volna meglepni egy vad éjszakával!de ma megérkezett a mikulás! Valami tipp?
2012. márc. 12. 15:34
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha nem vagytok finnyásak akkor óvszer és mehet a menet.
2012. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a gondom!engem baromira frusztral:-(
2012. márc. 12. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már megjött, akkor sajna sehogy. Amúgy terhességgel, vagy fogamzásgátló tablettával lehet szüneteltetni. Arra sajnos még nem találtak ki semmilyen trükköt, hogy egy normális menstruációt, hogyan lehet hirtelen leállítani:( Ha nem szereti ilyenkor csinálni, akkor még lehet vad orális szex, vagy anális (nem tudom hogy álltok vele, de azt annyira vadul inkább ne). Hát őszinte "részvétem". Komolyan. Ez elég bosszantó lehet.
2012. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ess teherbe
2012. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már megjött, akkor sehogy.

Menzesz közben meg ne szexelj, mert baromi veszélyes rád nézve.

Ha jó estét akarsz a párodnak, akkor kényeztesd orálisan és kész.

2012. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj egy kérvényt a polgár jenő hivatalba.
2012. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyomd meg a Pauset
2012. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!