Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most,hogy itt a tavasz azt hallani mindenhol,hogy a barna bőr a divat,meg a barna haj stb.

Viszont nekem szőke hajam van, világos kék szemem,és mivel fehér a bőröm,meg szeplős a vállam,és az arcom,ezért esélyem sincs úgy elmenni szoláriumba,hogy ne szénné égve jöjjek ki onnan.Őszintén szólva nem is szívesen mennék el..

Nektek melyik típus jön be jobban általánosságban?A barna bőr/barna haj,vagy amit feljebb írtam?


2012. márc. 12. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszik az arcod és rámmosolyogsz akkor kit érdekel a bőröd szin meg a hajadé,bejönnél ugy ahogy vagy :)

20F

2012. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Már ebben is divat van? O.o

Atya ég. Hová fajulhat még a világ :/

2012. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Rosszul vagyok a barna bőrtől. Főleg attól, hogy az a divat, hogy ki tud feketébb lenni. A fehér bőr szexi. Sose menj el szolizni, mert pirítottribanc leszel! Éljenek a skandináv nők!
2012. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a divat. Azt sem tudtam, hogy van ilyen. Ha egy szőke tetszik meg, akkor az úgy tetszik, ahogy van. Nálam a világosabb bőr még előny is.
2012. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a belső tulajdonságok nem stimmelnek, akkor külsőtől függetlenül nem jön be a nő. Ha a belső tulajdonságok szépek, a külső is megszépül.
2012. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gratis30 ***** válasza:
100%
Undorító az agyonszolizott ráncsos bőr egy csajon. Utálom, h egy nő ezáltal öregszik vagy 20 évet, mert " ez a divat".
2012. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)

Kicsit meglepődtem,hogy így gondoljátok.Mindenhonnan azt hallom vissza,hogy milyen ciki,hogy ilyen fehér a bőröm,és hogy igazán elmehetnék szolizni..:/

2012. márc. 12. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Én imádom az ilyen típusú lányokat. Szolid smink, esetleg valami alkalomkor jól megválasztott piros rúzs, ami még ki is emeli a világos bőröd és a kék szemed, s bármit megteszek neked. :D
2012. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne menj el szolizni, mert nagyon nem tesz jót a bőrnek, de ez mind nem igaz, amit itt a fiúk írnak!

Az az igazság, amit a bőrünkön tapasztalunk, én is ilyen típus vagyok, bár én barna hajú, de hófehér bőrű.

Cikiznek érte, beszólogatnak, és nem a lányok, hanem a fiúk! Tehát nem tetszik a nagy többségnek a fehér bőr, én legalábbis ezt tapasztaltam.

2012. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!