Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek olyan, mint Raj a Big Bang Theory-ból? :/

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 23:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Pedig Rajon segített az alkohol. Próbálj keresni egy olyan lányt, aki elég beszédes és irányít, kihúzza belőled az infókat. És ne stresszeld túl a dolgot.

2012. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Rajen is csak azért segített az alkohol, mert volt beszédtémája. Tudod, hozzá kellett mennie ahhoz az indiai csajhoz.
2012. márc. 11. 23:43
 13/19 anonim ***** válasza:
Én pont a csöndes lányok társaságát szeretem, mert arra kényszerítenek, hogy beszéljek, ezzel is fejlesztem azt amiben nem vagyok olyan jó.
2012. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
én nagyon nagyon nagyon sokat szoktam beszélni, nyitni nem tudok
2012. márc. 11. 23:45
 15/19 anonim ***** válasza:

Amúgy ha ismerkedsz megvannak az alaptémák


hova jár, tanul e egyáltalán, mit szeret csinálni, van e háziállata, volt e már külföldön stb stb... tehát az első teendőd, hogy mikor ismerkedsz valakivel kérdezzél és ő fogja mondani a következő témát a válaszában.

2012. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De olyan nincs, hogy nincs semmi, amiről beszélni tudnál. Mi a foglalkozásod, vagy mi akarsz lenni, mit tanulsz, milyen nyelven beszélsz, milyenek a szüleid, a barátaid, milyen állatokat szeretsz, milyen állataid vannak, mitől félsz, mit utálsz(ez egy igazán jó téma, mindig találni ebben a kategóriában valamit), kedvenc könyved, íród, költőd, tárgyad, tanárod, kultúrád, filmed, legrosszabb film amit láttál, legrosszabb könyv, amit olvastál, legrosszabb vizsgaélményed, legjobb gyerekkori emlék, legkínosabb emlékek, világnézetek, vallás, politika, halál utáni élet, sportok - mit szeretsz nézni, mit szeretsz csinálni. Autók, gépek(bár ez lehet nem érdekli majd a lányt, szóval óvatosan), művészet, céljaid.

Valamennyit csak sikerül ebből kiszülni. Sablon szöveggel viszont ne nyomulj, mert azzal semmi jóra nem jutsz majd.

2012. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Keress magadnak egy kedves, aranyos zsidó fiút, és kísérletezz :)
2012. márc. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna indiainak születni.
2012. márc. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan sosem volt ilyen problémám, simán be nem állt a szám csaj társaságban, viszont ha kettesben beszélgettem egy csajjal - főleg ha el is neveztük randinak -, akkor azért éreztem egy stresszt, egyfajta kényszert, hogy csak hibátlan dumával állhatok elő. Amikor a páromat megismertem, azt vettem észre magamon, hogy teljesen kiegyensúlyozott vagyok, nincs rajtam kényszer, semmilyen maszkot nem akarok hordani. Te is találkozol majd olyan csajjal, akinek a társaságában eszedbe sem jut ez az egész sz*rás...
2012. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!