Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Mi a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Mi a fontosabb egy pasiban nektek? A pénz vagy a kinézet?

Figyelt kérdés
+ BONUS kérdés. Miért nem látok igazán ronda tagokat soha nővel? Hogy is van ez?
2012. márc. 11. 22:55
1 2 3
 11/21 Panda Péter ***** válasza:
én ugyan férfi vagyok, de komolyan mondom szánalmas, ahogy egy
2012. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nekem 2 és egyiknek se volt kék szeme. miért fontos ez neked? 21L
2012. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Panda Péter ***** válasza:
oooh fucking internet.
2012. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem izgat a véleményed, nekem van igazam :)
2012. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Senki Alfonz ***** válasza:

Ne haragudj, nem szoktam kötekedni a kérdések feltevöjével, de ez nem kérdés, hanem egy szánalmas luzer önigazolása.


Se szép se gazdag nem vagyok, mégis mindig van barátnöm , és nem a minösithetetlenül ronda kategóriából, hanem az átlagból ahova én is, és az emberek többsége is tartozik.


35/F

2012. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
A pénz. Nem vallják be, de ha pénze van, akkor lehet a világ legrondább embere is, akkor is meg fogja szépíteni.
2012. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Christian Death ***** válasza:

Tobb lehetoseg letezik:

1.Sok halandzsa duma, van egy ismerosom aki nem teljesen komplett nincs sok penze es nem is szep oszt bomba csajai vannak, de szövege aaz van.

Altalaban a csajok buták, es szoveggel meglehet fozni oket.(persze biztos vannak kivetelek, de én még szemelyesen olyat nem láttam)


2.Penzes fiatal pasi.(persze jo autoval)

fokozva: Penz + kinezet


Ezek azzal magyarazhatoak, hogy a szuletendo gyerek biztonsagos felnevelesere biztositani kell a penzt, házat, a kinezet meg arra kell hogy a leendo gyerek is egeszseges szep legyen.


Ebbol kovetkezik hogy a penzes pasiknak jo nojuk van mert valogathatnak a nok kozul, a maradék harmadosztalyu csajok akik szabadon maradnak azok jutnak nekunk csóróknak.


Csak merje valaki mondani hogy nem lehet mindent megkapni pénzért :)

2012. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Panda Péter ***** válasza:
mondjuk a tiszteletet? igazi tiszteletet. vagy igazi hűséget. ilyet nem vehetsz pénzen szvsz.
2012. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez az ápoltság ez nagy bla bla bla. Ez a nők átverő képessége, hogy megnyugtassanak.


,,Értem. Tehát akkor az ápoltságtól vonzóak lesznek a ronda srácok. fasza!!!!!"


Sajnos nem így megy, szép kék szemű, szőke hajú pasinak kell lenned, hogy vonzó legyél. Nem elég az ápoltság. Mert ezt ők alapnak tekintik. Ha ronda vagy lecarják, hogy ápolt vagy -e vagy sem. Ha jól nézel ki, akkor van lényege az ápoltságnak. Ezért álszentek a nők, mert így ferdítenek. Azt is mondják nem fontos a pénz, akkor mégis miért van ronda, tohonya alakoknak 10 per 10 es álomcsajuk? Heeeeeeeeee?

2012. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

a testbeszéd...

és mert nem vagy velük 0-24 ben...

2012. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!