Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Még mindig szeretem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hát régebben jártunk de aztán eltávolodtunk egymástól , de én hosszasan úgy éreztem hogy én még szeretem.egy idő után megpróbáltam felejteni. mostanában ha nincs velem úgy érzem hogy csak jobban szeretem mint régen. de ha velem van akkor nyugodt vagyok és úgy érzem hogy csak haverok vagyunk és hogy ez jó így
2012. márc. 11. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez szar helyzet...:S én is ebbe vaok:( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ezért szerintem ez normális, de ha azt látod h a srác már teljesen túl esett rajtad akk hagyd!!viszont ha nemtudod eldönteni akk nézd meg h féltékeny lesz-e!!!próbáld ki!!én pl tökre megvok zavarodva!!!
2012. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ajh a baj csak az h még sokkal bonyibb a hejzetem
2012. márc. 11. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh :S
2012. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!