Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány az alfahímra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány az alfahímra hajt? Még ezek is?

Figyelt kérdés

Ezt írták nekem ma. Igaznak tűnik. Hajlandóak egy szem pasin is veszekedni akár, csakhogy az övék lehessen.


,,Azért, mert kivétel nélkül mindenki az alfahímre hajt. Igen, a csúnya, a szerény, az alacsony és a bunkó, goromba lányok is. Mind."


2012. márc. 10. 00:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted kedves utolsó? Rózsaszínben látják a lányok a világot?
2012. márc. 11. 00:53
 12/12 anonim ***** válasza:

nem..megpróblom elmagyarázni..de mivel te nem élsz benne...



szóval a lányokat *mindentől* de abszolúte *mindentől* féltik, és megpróbálják burokban tartani.

nem mehetsz ide, nem beszélhetsz azzal, 10re legyél itthon, de ha lehet inkább 7re...stb


mikor végre 18 évesek leszünk (jó mostmár 30 mivel 18 évesen sajna még a legtöbb lányt a szülei tartják el, így még dirigálhatnak nekik.) akkor jöhet a roszalkodás..


érted? ha nekem egy ilyen szülői óvás utánn a pasim egyszer is benyögné hogy : "mert szivem féltlek"...én esküszöm tökönrúgnám...

és hát ugye egy roszfiú alfahím nem mond ilyet...sőt belevisz minden fa.ságba. ami eddig kimaradt az életünkből...

2012. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!