Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti szívesen randiznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szívesen randiznátok egy sráccal, aki verset ír nektek, úgy hogy már ismeritek őt, de még nem hívott el randira?

Figyelt kérdés
A dolog lényege, hogy ma névnapja van neki (Fanni) és szerettem volna egy kis verssel kedveskedni neki, ami semmit nem sejtet, csak úgy jelzésként, és mélyen remélve, hogy tetszik neki, és valami beszélgetésféle is kialakulhat,közben némiképp a lényegre térve. Esetleg, ti szívesen beszélgetnétek az illetővel, és ha minden jól megy, akár még randiznátok is vele, vagy ez a módszer gáz, esetleg halott ügy? És ne ilyen gagyi, épphogy vers dolgot képzeljetek el, hanem egy normálisat (amennyire egy vers egy nem költőtől normális lehet). Ja és egyébkén már meg is írtam, és el is küldtem neki! Nektek tetszene?
2012. márc. 9. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Valakinek bejön, valakinek nem, ez emberfüggő (meg persze függ a verstől is :) ). De többségnek szerintem nem annyira jön ez be.
2012. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De elmondom, hogy ez nem szerelmes vers, és semmi csöpögősség nincs benne. Csupán egy "névnapi" vers
2012. márc. 9. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nagyon édes tőled. :)

És mielőtt valaki leszólna, én nagyon nem vagyok az a romantikus típus, a nyálas dolgoktól irtózom.


De ez nagyon tetszene, szerintem biztos szép verset írtál neki, ha publikus, akkor elküldhetnéd nekem privátban, mert érdekel, milyen. Szóval biztosan jól fogadja, ne aggódj. :)

2012. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. márc. 9. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2012. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, én nem is várom el abszolút a pozitív reakciót, és köszönöm mindenkinek az őszinte véleményét!
2012. márc. 9. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami ilyesminek örülnék:


Jókai Mór: Adj egy csókot


Íme egy kis pajzánkodás olyan jó magyaros Jókai Mórosan.


Adj egy csókot szép bálványom

Hadd czuppanjon piros szádon


Míg a csókot czuppantottam

A csecsedbe pillantottam.


Jaj de kedves selyem halom

A bimbóját be is falom. [...]


Czombod tövét megcsókolom

Kondor fanod felborzolom.


Szétnyílik a pinád partja

Piros száját kimutatja


Hadd nyaljam meg a kis száját

Azt a duzzadó csiklóját. [...]


Megmarkolom a farkadat

Piros feje hogy feldagad [...]


Végighúzom a pinámon

Hadd meredjen, hadd ugráljon.


Hadd csuzlizza a kis lyukom

A mig beljebb beljebb dugom


Jaj, a pinám már szétrepedt,

Ily falatot még nem evett [...]


Taszítsd belém egész tövig

Hadd menjen a köldökömig. [...]


Ah most a fark belém ömöl.

Elájulok a gyönyörtõl. [...]


Ah a kéjtõl hogy vonaglok

Csupa villanyosság vagyok.


Hagyd a farkad a pinámba

A nyelved meg dugd a számba [...]


Fekügyü[nk mo]st megfordítva

Pinám [a] szád felé nyitva.


Nyalogasd a pinám ajkát

Én meg a farkad kalapját [...]


17/L

2012. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D Hát jó azért én sem vagyok egy teljesen művészileg kiforrott személy, éppen csak érdeklődök ez-az iránt, de ha érdekel téged, PM-be leírhatom neked a verset, hogy lássam mit szólsz hozzá
2012. márc. 16. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekel. Én is írok verseket! Írd meg és őszintén véleményezem!:)
2012. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem soha XD ! Irtó gáz csöpögős b.uzis !!!!
2012. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!