Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik izmokat szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik izmokat szeretitek legjobban a lányokon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyire legyen izmos egy nő?

2012. márc. 7. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
comb, vádli, váll. de gyúrjon csak olyan elegánsan sportos. (ehez nem sok sport kell)
2012. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A sörnyitó izmaikat.
2012. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*ne gyúrjon
2012. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
a f@szverő izmokat
2012. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a hasizom.
2012. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 lila nyuszi ***** válasza:
Bocsi, nem vagyok fiú, de szerintem egyértelműen a fenékre jó izmosítani és egy kicsit mellre is.. Lényeg, hogy magadnak tetsszél.
2012. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha izmos egy nő,sportos,formás igen de ne izmos.Természetesen a fenék és a combok formája az ami a legjobban számít nekem.
2012. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Huu de megnyugtatoo vaalaszok joonnek :) kooszi :)
2012. márc. 7. 22:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Bármelyiket! Főleg comb, has és kar!

S hogy mennyire legyen? Nekem hótmindegy, hogy az átlag mennyire, saját érdekük is, hogy ne legyenek tunyák, de aki nekem akar nagyon tetszeni, az legyen láthatóan az! De nem kell túlzásokba esni.

Ő még okés:

[link]


(na szívrohamot kaptatok?)

2012. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezen még soha nem gondolkodtam, mondjuk nem bánnám ha a csajom néha eljönne velem kocogni, de b@sszameg jó úgy ahogy van :D Úgy általánosságban meg mindegy, ne legyen izmosabb nálam! :)
2012. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!