Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Aki már kiverte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki már kiverte a pasijának az hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Hogy kezdett bele? És ez az egész hogy zajlott le? Igaz az, hogy mielőtt nekikezdünk érdemes benyálazni/síkossá tenni a kezünket?
2012. márc. 4. 10:52
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
57%
Baseball-ütővel. Nagy nekikezdés nem volt, csak lendítettem egyet... És be se kellett nyálazni hozzá.
2012. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég unalmas, hogy minden kérdéshez hozzá kell írni... De normális válaszokat! Kössz.
2012. márc. 4. 11:09
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Mit vársz?

Gondolod, hogy itt valaki részletes technikai útmutatást fog nyújtani?

Miért nem használod az Internetet? Vannak fent ilyen témájú írások.

Lusta vagy keresni? Szeretnéd, ha más keresgélné ki neked?


Na ez volt a komolyabb válasz.

2012. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát... nem árt ha csúszik a kezed, főleg ha először csinálod, mivel ha nem csúszik, le fogod tépni a bőrt. :D És nem nehéz az egész, fel le húzgálod a kezed, és izgatod a makkot. :D De azért vicces, hogy még ezt is tanítani kell :D
2012. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog :) ne izgulj...be nyàlazhatod,sikòsitò de simàn is lehet..na meg ott a szàd :) hasznàld azt is,ne ùgy fogd fel hogy pfff meg fuuj mondjuk én is azt mondtam annò:).De ahogy el kezded neki bele jösz és neki is sokkal sokkal jobb :)Ha nem jò akkor ugy is mondja,hogy csinàld vagy mikor jò neki.

Elkezded csinalni kézzel ha gondolod be kened sikositòvao vagy csak rà köpsz..és amikor be csuklya a szemét lepd meg a szàddal ;). (ne agòdj nem nyelsz férre ha meg nem izlik ki köpöd én attòl féltem hogy férre nyelek elsőnek :). )

2012. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18/L
2012. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
R!bancveszély!!!
2012. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Justin


Szerintem meg luuuzer veszely:]

2012. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert azt vártam, hogy a személyes tapasztalaitokat írjátok le. Ribanc veszély.. miért is?:)
2012. márc. 4. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen kérdést teszel fel akkor 13nál idősebb nem nagyon lehetsz... akkor meg inkább még ne akar f*szt verni..
2012. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!