Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék olvasni az emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olvasni az emberi viselkedésről? Ilyenre gondolok hogy miért csinálja valaki pl ezt vagy azt.

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megfigyeled magad. Egyébként meg a személyiség zavar téma segíthet.
2012. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja és soha ne felejtsd el, hogy nem mindenki olyan, mint te. Ne mindig magadból indulj ki.
2012. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

persze én értem ezt,

csak kíváncsi lennék valamire hogy az a valaki miért csináltja azt vagy éppen miért viselkedik valakivel ugy ahogy én látom

2012. márc. 3. 11:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Mit csinál?:)
2012. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

feltettem már régebben ezt egy kérdés formájában

engedelmeddel belinkelem ide a kérdést:



Mi lehet annak az oka ha a lány egy ismerősének nem ad puszit csak kezet fog vele? Miközben másnak ad. Ill még egy kérdés, van valami jelentősége ha a lány elköszönéskor gyakorlatilag rád szól hogy: Puszi?!


utolag bunkonak érzem magam de nem igen szoktam a lányoknak puszit adni elköszönéskor,találkozáskor.


megfigyeltem h elbúcsúzáskor pl nekem adott puszit viszont egy maásik közös ismerősünkkel csak kezet fogott.

nem tudom miért de annyira feltűnő volt,rákérdezni nem kérdeztem rá bár nagyon kíváncsi lettem volna a válaszára

2012. márc. 3. 11:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Szabad megkérdezném, hogy kb hány évesek vagytok?


Van 1 két dolog, amit nem értek, vagy nem derül ki a kérdésből.


Szóval vagy te, a lány és még egy közösismerős.

Mióta ismeritek a lányt és milyen kapcsolat van köztetek?

Találkozásnál? Ki fogott kezet és kiadott puszit?

Elköszönéskor ki fogott kezet és kiadott puszit?

2012. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a másik közösismerős férfi volt.
2012. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és gondolom te is férfi vagy.
2012. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

18évesek vagyunk

2 külön szituáció volt

osztálytársak voltunk.

megfigyeltem hogy mikor a lány attól a bizonyos 3.személytől köszönt el szimplán kezet fogott vele míg szinte mindenki mástól puszival válik el, lehet ez másnak nem furcsa de nekem az

mikor tőlem köszönt el akkor meg szinte rám szólt hogy puszi!?ez azért lepett meg mert ugye a másiktól kézfogással köszönt el

én meg ezzel ugy vagyok h barátnőnek nyílván de más lányismerősömtől mikor elbucsuzom akkor szia-szia és ennyi(persze ezt neki nem mondtam)

fogalmazzunk ugy hogy ismerős viszonyban van velem is és azzal a 3. személlyel is.

nyílván hülyének gondolsz a kérdés miatt de érdekelne hogy miért tett különbséget,mikor mindkettőnket kb. egyformán ismer és a vele valo viszonyunk is hasonlo

2012. márc. 3. 12:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem gondollak hülyének, egyáltalán.

Amúgy veled is kezetfogott eddig? Vagy a kezdetektől puszi volt?

Lehet, hogy a o.társaid megmondták, hogy nem szeretnek puszilkodni vagy látszik rajtuk. Az is lehet, hogy tetszel neki. Egy dolog biztos, hogy rád másképpen tekint. Ennek lehet oka, hogy tetszel neki, akar tőled valamit vagy pedig nagyon kedvel.

Ezek csak tippek. Gondolom azóta többször volt már puszi nem?

2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!