Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, titeket zavar ha a fiunak mar egy olelestol merevedese van? Volt mar hogy ezt szova tetted neki?

Figyelt kérdés
kort es nemet is irjatok :)
2012. márc. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar és volt, hogy szóvá tettem, a vége egy fergeteges szex lett.
2012. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar :) Legalább tudom hogy beindul tőlem :P
2012. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

engem zavar.

de ezt a kérdést kb 2 nappal ezelött is feltették.

2012. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Gondolkozz már kicsit te szerencsétlen... kor nem
2012. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már megint ez a kérdés. Asszem te bárkit megölelsz, feláll a farkad.
2012. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem megölelt egy osztálytársnőm és mivel akkor lépett be az osztályba az a csaj aki tetszik és fölállt. Ő meg elkezdett röhögni és azt hiszi, hogy bejön nekem. Tök ciki volt és szóvá tette de úgy, hogy mindenki hallotta. Mindenki rajtam röhögött de még cikibb volt, hogy az ofő is akkor jött be és hallotta meg látta az egészet. F/16
2012. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten izgat:$ 16/L
2012. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!