Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akire nagyon sokat gondolok sulin kívül, és úgy gondolom, hogy nekem Ő tényleg nagyon tetszik, de a suliban meg úgy érzem, hogy olyan, mint a többiek! Akkor ez szerelem? Ha nem, akkor mi? L/13
2012. febr. 29. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hirdetés:
2012. febr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ez csak rajongás. A szerelem kémia. Annak szinte illata van és íze, vagy én nem is tudom elmondni. Azt érzeni kell! :) Ha ott van melletted akkor alig bírod ki, hogy ne érj hozzá vagy ne öleld meg. Alig bírsz magaddal. Ha meglátod már szinte érzed ahogy dobban szíved. :) Szóval ezt így nem lehet leírni, de amit te leírtál az nem ez. Az csak valami tetszés jellegű dolog, vagy még az se. De szerelemnek semmiképpen nem lehet nevezni!
2012. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!