Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azzal a fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azzal a fiúval, aki átejtett?

Figyelt kérdés

Pár hete randit beszéltünk meg egy fiúval, majd az utolsó pillanatban lemondta, mert valami fontos teendője akadt. Később ráírtam facebookon (lehet nem kellett volna), nem válaszolt és azóta nem is jelentkezett. Először rosszul esett, mert nagyon tetszett, de már rájöttem, hogy aki ilyet tesz velem, az nem is érdemli meg, hogy tovább foglalkozzam vele. Fogalmam sincs mit tegyek (bár legszívesebben felpofoznám): megmondjam neki mennyire megbántott, vagy hagyjam a fenébe az egészet. Csak azért hezitálok, mert tényleg nagyon fájt amit tett (főleg, hogy elhitette mennyire szeretne velem találkozni), és nem érdemli meg, hogy csak úgy megússza a dolgot, viszont azt sem akarom, hogy tudja mennyire fontos volt nekem (mert ezek szerint én neki nem), hogy még mindig vele foglalkozom.

Ti mit tennétek?

20L


2012. febr. 27. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki facen?
2012. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben ráküldeném valami nagy melák haveromat hogy érezze a törődést
2012. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azt írtam neki, mivel akkor nem ért rá, mikorra halasszuk a randit.
2012. febr. 27. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaah, semmit.

Ez semmi cica, hidd el... Annyi ilyen van, beígérnek valamit, aztán lemondják. Én ezért sem élem bele magam semmibe, még abba se, amikor összejövünk, mert még olyankor is előfordulhat, hogy behúzzák a kéziféket.

A pasik furák, néha ilyen furán működnek és random meggondolják magukat.

De pont teljesen magasról sz.arik rá, hogy te hogyan érzed magad, és semmit nem tudsz tenni, amivel úgy igazán megleckéztethetnéd.

Lépj tovább, tiltsd le, és keress egy új pasit. Persze fáj, de ez a legjobb, amit tehetsz. És legközelebb ne örülj előre és akkor nincs koppanás.

20L

2012. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, de nekem azt tanácsolták, hagyjam annnyiban a dolgot. Szerintem ha neki nem voltál fontos, akkor felejtsd el te is. Biztos jön majd más. :)

Bár nem könnyű elfelejteni, ha valaki tényleg megbánt....

2012. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nyáron velem is ugyan ezt csinálta egy lány,és még most sem birtam kiverni a fejemből.Bosszúlni nem bosszúltam meg,pedig nem lenne rossz.Csak azt nem tudom,hogy miért csinálják ezt?
2012. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, ahhoz képest, h azt írtad, h nem érdemli meg, h vele foglalkozz, még mindig ezt teszed. Sz*rd le! Csak magadat aláznád meg azzal, ha ezek után előadnád a sértett csajt.
2012. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!