Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? LENT! (:

Figyelt kérdés

Hajszín/szemszín!testalkat/arc stb???

Kb ezekre válaszoljatok légyszi!


Még azt is írjátok le, hogy hány évesek vagytok, és minimum hány éves lánnyal járnátok.

Köszönöm!


2012. febr. 27. 17:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Legalább váll alá érő szőke/barna/fekete egyenes vagy enyhén hullámos haj de semmiképp se göndör, szem szín édes mindegy, testalkata mindenképp vékony, arc hát ezt így nehéz körülírni, legyen szép de hogy pár példát mondjak szerintem szép mondjuk Jessica Alba,Mila Kunis,Selena Gomez,Emma Watson...


Legalább 15 éves legyen amúgy a lány, én 19 vagyok.

2012. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!