Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, hogy melyik oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít, hogy melyik oldalon megy a lány?

Figyelt kérdés
Én balkezes és ballábas vagyok azért kérdem.
2008. ápr. 9. 16:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Miért mondjátok, hogy nincs jelnetősége? Igenis van. Én imádom, ha van még olyan pasi-és igen kevesen vannak- akik adnak még az ilyen "apróságokra" és kiengednek az ajtón, vagy előreengednek a buszon, vagy leveszik a kabátom.

mi lenne, ha mindenre azt mondanánk, hogy á, manapásg ez már nem számít... így is elég prűd a mai fiatalság, tisztelet a kivételnek!

És igen, bal oldalon mennek a kutyák és a kurvák, a társ a jobb oldalon megy.

Ezért nem értem, hogy esküvőn miért a lányt állítják bal oldalra?Engem nagyon zavar!

2008. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is van jelentősége, apróság, de szerintem figyelmes, és igen, hozzátartozik ahhoz a tisztelethez, mint pl hogy előreengedjük a nőket. Megjegyezném, hogy nekem a modern felfogásom, hogy van aki nem érdemli meg az előzékenységet, mert aki nem nőies, annak ez sem jár(értsd, a 14 évesen, cigivel káromkodó vmit pl).


De a lényeg, és nekem mindig ez jut eszembe, és ezért is zavar ha eltévesztem...(egy általam igen tisztelt ember tanította nekem): A férfi jobbján áll/ül stb a nő, balján a faszát, és a kurváját tartja. És a kardos story nekem is ismerős. De van még ezer magyarázat. Pl általános esetben így "véded" a járdán a kocsiktól. Megjegyzem hogy az illem szerint ettől el lehet/kell térni, abban az esetben, ha másik oldalról véded valamitől.


Isak

2008. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
a szív az középen van,csak ici-picit nyúlok át a bal oldalra! Forrás:anatómia könyv:)
2008. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
ha az utcán vagytok, akkor azon az oldalon, ahol sok kutya van. városban az út felől, mert így kevésbé fröcskölnek le az autók. ha vidéki vagy akkor az öszvér után zavarja a döglegyeket,
2008. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
igen, elvileg a kedves a jobb oldalon megy, de én a bal vállamon hordom az iskolatáskám, ami mindig elég nagy terjedelműre ki van tömve, ezért kényelmetlen lenne, úgyhogy átmegyek olyankor a bal oldalra.
2008. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindig belülre küldeném, hogy a járdára felrohanó őrült ne őt üsse el. (értve ezalatt a bicikliseket is)
2008. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%

Ajj ez oan hülyeség, mindenki mást mond! Most nem tökmind1 h meik oldalon megy a lány?A barátnője vagy és ez nem számít, ha ő nem tart kurvának meg minden akko mi lénege van-SEMMI!!!

sztem ez hülyeség, ott megyek ahol szeretnék és ahogy ő is!Én nekem mindig változo,hol a jobb hol a bal!!Sztem mind1!Lényegtelen dolog!Egy kapcsolatba ez oan mind1!

2008. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintme marhaság hogy hol "kell" mennie, ahol kényelmes. Lehet mindig cserélgetni is, ahogy jön. Én általában, a barátom bal oldalán megyek, mer balra lóg a táskám amit szoktam hordani és beleakadna a kezünk :P Ennyi, semmi kardok meg lovagok..
2008. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Érdekes és jó a kérdés. Sokat tudtam meg :) És éljenek a lovagias férfiak. Ha már kabát lesegítése és előreengedés :)
2008. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

nekem alap, hogy a barátnőm a jobb oldalon jöjjön velem:)

a másik oldal teljesen furcsa, meg olyan suta érzés nekem.:)nemtudom miért:)

de ezvan:)

2008. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!