Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fölöslegesnek érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölöslegesnek érzem magam a társaságban. Akkor hagyjam ott őket?

Figyelt kérdés
A baráti körömben egyre inkább úgy érzem, hogy csak egy töltelék ember vagyok. Aki ha ott van, akk örülnek neki, ha nincs ott, az sem baj. És tegnap még egy nagyot is csalódtam bennük. Ezek után mit tegyek? Már nem szeretek köztük lenni, szürkének érzem magam(úgy, hogy én egy olyan személyiség vagyok, aki majdnem mindig a társaság központja...). Hagyjam ott őket? Menjek azokhoz, akiknek szüksége van rám?
2012. febr. 26. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd vagy hanyagolt őket 1 kicsit.

és találd meg önmagad igaz barátait.

érted?

2012. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van némi ellentmondás. Az írod örülnek neked? Akkor ez még messze nem olyan vészes. Az a gáz, ha nem is örülnek... az én helyzetembe belegondolva, van, hogy teljesen mindegy, ott vagy-e vagy nem.


amúgy meg ne az motiváljon, hogy te legyél a középpontban. Kit érdekel. Persze, ha bunkók veled, meg lenéznek, az más. Ne hagyd, hogy csak arra "tartsanak" hogy legyen, akihez képest királyabbnak érezhessék magukat. Viszont ha nincs erről szó, és alapjában mindenki kedvel, akkor azért nagyon ne ásd el őket. Másokkal barátkozni meg mindig szabad, sőt kell is :P

2012. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mi volt az a dolog ami miatt csalódtál bennük?

Ha nem érzed magad jól, akkor nem kötelező velük lenni. Ha vannak olyanok akiket érdekel a véleményed, jobban el tudsz beszélgetni, akkor inkább azokkal legyél.

De komolyan érdekel, hogy mivel húzták ki nálad a gyufát. És hogy hány évesek vagytok?

2012. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak azokkal foglalkozom,akik szívesen vannak velem!;)


Ha úgy érzem,h valahol fölösleges vagyok,odébbállok...

2012. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aszomszedneni ***** válasza:

szerezz magadnak egy ps-t vagy xboxot báááááámmm ! na meg egy bongot :D:D muháháhá !


üdv. : Jay

2012. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fhuu öregeem tudok választ írni ,,, ez hogy lehett ??? 6 hónapot könyörögtem érte hát nem nagyon érte meg. köszönöm szépen. :D :D :D

szval én is hasonló helyzetbe vagyok és nem szoktam beszélgetni senkivel se de kb 4 éve csak ugy elvagyok magamban

2012. febr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!