Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amikor először találkoztam azzal a 'sráccal',rám nézett, jó néhány másodpercig bámult, majd mikor vissza pillantottam rá, elfordította a fejét,elkapta a tekintetét és elvonult egy másik helyiségbe.Aztán pár napra rá, bejelölt facebookon, most meg arra lettem figyelmes,hogy akárhányszor fellépek chatre, mindig lelép.. Van barátnője egyébként, de nem komoly a dolog.. Én meg egyre inkább azon kapom magam hogy vonzódom hozzá.
2012. febr. 25. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármit jelenthet.
2012. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
b@zmeg, ez a fb románc ugye valami vicc?
2012. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem "fb románc" mert ismerjük egymást..(ilyen felszínes ismeretség,köszönő viszony) Csak neten lettem erre figyelmes, amúgy szoktam látni, és mindig az történik, hogy elkapja a tekintetét.
2012. febr. 25. 22:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan negatív nekem ez.. Vagy csak bebeszélek valamit? valóságban is olyan elutasító a kisugárzása.
2012. febr. 25. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked jó az hogy tönkreteszed mások párkapcsolatát, AZÉRT hogy te boldog légy?
2012. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak várni tudsz és kideríteni.. :/
2012. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért tennék tönkre bármit is azzal, hogy elkezdtem hozzá akaratomon kívül vonzódni? Nem rondítottam bele a kapcsolatukba, és nem is tervezem. Régebben is el kellett engednem valakit, mert foglalt volt.. Így most is ezt teszem.
2012. febr. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!