Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsinálhatom?

Figyelt kérdés

14 éves fiu avgyok és le szeretném bortválni az intim részem lehet?

és ha kipattog mit csináljak?


2012. febr. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

meg

kipattogni meg a popcorn szokott

2012. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis annyi voltam mikor elkezdtem borotválni :) ha kipattog én utána beszoktam hintőporozni vagy krémezni
2012. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tűrd! Mást nem nagyon tehetsz, esetleg bekenheted arcszesszel, ami aztán még jobban fog fájni, de hosszú távon jobb lesz
2012. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NeveraloneBelzee ***** válasza:

Nyugodtan borotváld le. Vigyázz,hogy ne használj olyan borotvát amit valaki a családból már használatba vett...

És ha kipattog akkor marad az előző komentelő hintőporos megoldása vagy szimpla testápoloval napi 2-3 bekened..

Eleinte kellemetlen lessz mert szúrni fog, de azzal nincs semmi baj :D

2012. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van salyát borotvám mert az arcomat is szoktam
2012. febr. 24. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
salyát... -.-" jaj!
2012. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor is érdemes lenne beszerezni egy privát borotvát, amit csak az alsó régión használsz.
2012. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!