Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ronda vagyok vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ronda vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Szal az van,hogy a csajok igencsak kerülnek,még nem is nagyon néznek rám.

Ez az egyik oldala a dolgoknak!

A másik:

Több kolléganőm is mondta,hogy nem vagyok csúnya gyerek,hogy hogy nincs barátnőm?

Volt,amelyik azt mondta,hogy jóképű vagyok!

Akkor most hogy is van ez?!

Kajakra nem értem az egészet!

Elvileg ritka ocsmány lehetek,hiszen ha egy lány jön velem szembe,akkor sok van úgy,hogy elfordul.

Jó,némelyik megnéz,de a legtöbb nem!

Néhányan meg azt mondják,hogy jóképű vagyok!

Most akkor mi van????????

Teljesen belehülyülök ebbe,hogy nem kapok a világból egy visszaigazolást,hogy milyennek is látnak a nők!!

Kit kérdezzek meg az igazságról?Kolléganőt,lányismerőst vagy fizessek csajoknak hátha akkor megmondják az igazat?

Ti mit csinálnátok?


2012. febr. 24. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így hogy a f*szba döntsük el?
2012. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elfordulás lehet annak is a jele hogy jól nézel ki ezért "zavarba" jönnek és elfordulnak ... Nem kell egyből pánikolni
2012. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
há csak nem mondhatják azt hogy ronda, kérdezz meg vmi ismeretlen csajt aztán megtudod, bár én nem merném xd
2012. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mus musculus ***** válasza:
Ja, nem feltétlenül azért fordulnak el, mert rájuk jön a rókázhatnék, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek más jön be, szóval objektíven aligha ítélhető meg, mennyire vagy csúnya. Ha érdekel a véleményünk, linkelj képet, oszt' csumi.
2012. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
..csak képröl tudnánk megállapítani,így nehéz
2012. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szépség relatív van aki a sárgát szereti van aki a vöröset:)
2012. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csokasi-a81 ***** válasza:
ronda pasiknak is szokott nője lenni, te béna vagy... Vagy tutyimutyi...
2012. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szólíts le valakit az utcán.
2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
képet :D máskülönben nem igazán tudjuk megmondani.
2012. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!