Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Smárolnátok buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Smárolnátok buliban olyan pasival aki nem is tetszik (részegen vagy józanul, mindegy)?

Figyelt kérdés
Tegnap lesmárolt egy csaj egy buliban, és csak kíváncsi vagyok, hogy a pia hatására tetszettem-e neki csak, vagy alapból is. Remélem nagyjából érthető mire vagyok kíváncsi. Légyszi a prűd válaszoktól kíméljetek.

2012. febr. 24. 18:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na ez a másik, ő smárolt le engem, de aztán pár perc után lökött el magától és eltűnt, lehet csak a barátnői előtt akart felvágni?
2012. febr. 24. 18:34
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
MILYEN JÓ EGYSEKNEK, HOGY CSÜTÖRTÖKÖN BULIZHATNAK...
2012. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen.Ránézésre nem tetszett különösebben,de a dumája nagyon tetszett,szépen levett a lábamról.


Olyan is volt már,hogy szimplán smároltunk,se szó,se beszéd,ránézésre tetszett,jó pasi volt.


Eddig kétszer smároltam olyannal,aki egyáltalán nem tetszett,csak tényleg nagyon részeg voltam.Sajnos. Szégyellem,hogy úgy alakult,ahogy.Ezek már kb 3 éve voltak.


Egyébként sose tudnék olyannak smárolni,akihez semmilyen módon nem vonzódom.


Ha van arra lehetőség hogy kapcsolatba lépj vele,akkor tedd meg,és derítsd ki hogy bejösz e neki.

2012. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

18:35


Most miért?Egyetemista vagyok,nekem sincsen pénteken órám.Tehát mehetnék csütörtökön bulizni.

2012. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát, akkor nyilván csak fogadást kötött. Vagy túlzásba vitted a dolgot, esetlen unta magát.

Elég szánalmas viselkedés a részéről, de sajnos vannak ilyenek.

2012. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

velem megesett már

azóta is hányingerem van ha eszembe jut... :S

2012. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele kapcsolatba lépni, a nevét sem tudom, kb 10 perce ismertük egymást. Csak önbizalom növelés miatt jó lenne tudni :)
2012. febr. 24. 18:38
 18/20 anonim ***** válasza:

Értem!Akkor feleslegesen agyalsz rajta.Akár azért is ellökhetett mert rosszul csókolózol.Szóval nem lehet tudni.

Gondolj arra hogy volt 1 jó kis része az estédnek,és kész.

2012. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tennék én ilyen dolgokat! :D
2012. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ez hülyeség h nem rúgok be..ha úgy sikerül, akkor nem tudsz mit csinálni..

amúgy velem is volt már ilyen, persze..és másnap fogtam a fejem:Svan amikor tényleg tetszett, van amikor meg..hát..legjobb jóindulattal sem jöttem volna vele össze józanul.

tehát ezt így nem tudhatod, hogy miért smárolt veled. ha keres utána is akkor valszeg tetszettél neki.

2012. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!