Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki tetszik nekem. Ritkán szoktunk beszélni, csak néha.. Észrevettem, hogy a szünetekben sokszor szokott figyelni. Már a barátnőim is észrevették, hogy állandóan néz. Órán is szokott nézni, de nem mindig, inkább a szünetben.

Ma pl tőlem kérte el a füzetemet, hogy lemásolhassa az anyagot, amikor hiányzott. Nem véletlenül tőlem kérte el, mert rögtön óra végén jött oda hozzám, és én a terem másik végében ültem, és ő hozzá közel ült egy csomó mindenki, akitől elkérhette volna, de pont tőlem kérte el..

Vagy mostanában mikor írunk dolgozatot, akkor szünetben néha megkérdezi tőlem, hogy tanultam-e, vagy ilyesmi.. Amikor beszélek hozzá olyan, mintha zavarban lenne, idegeskedne, vagy nem is tudom. Nem olyan, mint máskor.

Mikor beszélek hozzá látom, hogy mindig nagy a pupillája, és a hangján is hallom, hogy idegeskedik. Szinte mindig úgy helyezkedik, hogy a közelemben legyen.

Pár órán mellette ülök, de ekkor szinte mindig kifordul a padból úgy, hogy nekem háttal van.. Ezt miért csinálja? És ha ilyenkor beszélek hozzá (mikor normálisan ül a padban) akkor mindig előre vagy lefele néz, csak ritkán néz a szemembe.. Most akkor tetszem neki vagy mi van? Nem értem..

Köszi előre is a választ!:)

15/L (a fiú is 15)


2012. febr. 24. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
2012. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki :)
2012. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert mi van akkor, ha tetszel Neki?


leszopod ?

2012. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha zavarba jön ha beszélsz vele akkor 95% de könnyen kiderítheted csak tegyél fel neki valami oylan kérdést ami erre vonatkozik és a reakciókből már tudni is fogod. Nem arra gondoltam hogy konkrétan hogy tetszek-e hanem valami erre utalót amiben elvan rejtve a kérdés :D:D Ha tetszel neki valószínüleg sokat gondol rád és ha felteszel egy ilyen kérdést azon fog agyalni mit is akartál mondani neki és ekkor már tudni is fogod. Csak vigyázz nehogy valami oylan kérdést tegyél fel amiből arra következtethet hogy közeledsz :D
2012. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, csak picit fél.
2012. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!