Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy járok psychológushoz? Bővebben

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már régóta ismerjük egymást látásból, de pár hete elkezdtünk találkozgatni. Hivatalosan még nem járunk. Kb. fél éve járok psychológushoz, amúgy semmi bajom nincs, inkább csak a suli, meg a tanulás miatt. Elmondjam neki vagy várjak még vele. Fiúk ti hogy reagálnátok rá?

19/L


2012. febr. 24. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
csak le ne írd neki, pszichológus...
2012. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod hogy ez rá tartozik és szeretnéd elmondni neki akkor mondd, ha rosszul reagál rá, akkor amúgy is felejtős a srác...szerintem.

18/L

2012. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megbízol benne akkor igen, de szerintem ezen nincs mit szégyelni. Örülnék neki ha megosztaná velem, mert tudnám hogy megbízik bennem :)
2012. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.: Helyes úgy is,ahogy a kérdező leírta,én is járok és az ajtajára is így van kiírva.


Kérdező: Szerintem nyugodtan mondd el neki.

2012. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!