Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja? Fiúk, Ti hogyan "működtök"?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel épp ismerkedünk. Nem tudom, hogy akar-e tőlem valamit, vagy csak játszik velem. Olyanokat kérdez, hogy akarok-e kapcsolatot, meg hogy megbízható vagyok-e. Nagyon helyes a pasi, és nem tudom eldönteni, hogy komolyak-e a szándékai. Mondtam, hogy majd hívjon fel, hogy újra találkozzunk. De nem sieti el a dolgot, mert már pár napja nem is hívott... Ha egy pasi nem hív fel mondjuk másnap, vagy azután, akkor már nem is gondol rám? Vagy attól még gondol rám? De akkor miért nem hív fel?
2012. febr. 24. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 24 én 23.
2012. febr. 24. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőként mondom: türelem játék. Az idő dönti el, mi lesz ebből. Tudom, hogy nehéz, kivárni a dolgot, de a kérdésedre a válasz csak később jön meg.
2012. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fűt, fát megdug és aztán hív fel.
2012. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én direkt nem szoktam egyből hívni, nehogy azt higgye, hogy egy nyomulós paraszt vagyok 1. 2.pedig, hogy had főjjön ő is a levébe :) egyébként nekem borzasztó nehéz nem egyből felhívni de megállom már csak azért is nehogy azt higgye a lány hogy egyből nyert ugye van ;)
2012. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ha egy friss, pár hetes ismeretségről van szó, ott még szóba sem kell kerülni annak, hogy "komolyan gondolni". Nem ismer téged, ahogyan te sem őt. Ebben a szakaszban csak az érdeklődést kell egyértelműen jelezni a másik felé, hogy szeretne jobban megismerni, szeretne találkozni veled újra.


Az pedig érződik, ha valakit te valóban érdekelsz. Ha a találkozó után még 1-2 napig nem hív fel, az nem jelent rosszat, de azért 3-4 nap után illene hívnia.


Még egy megjegyzés: se pasi, se nő nem ér annyit, hogy az ember rágódjon a dolgokon, és találgasson miatta. próbáld az egészet lazán kezelni egyelőre.

2012. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!