Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak csoport terápiára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak csoport terápiára szép lányok?

Figyelt kérdés
Ma voltam csoport terápián és meglepődve vettem észre, hogy két meglehetősen csinos lány is volt ott. Azt gondolná az ember, hogy nekik biztos nincsenek túl nagy önértékelési problémáik, mit kereshettek vajon a reményvesztett, elkeseredett emberek között?
2012. febr. 23. 13:22
 1/9 anonim válasza:
100%
egy szép ember nem lehet reményvesztett, elkeseredett ?
2012. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szépség nem = boldogság.
2012. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen egy ilyen csoport terápia.
2012. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
miért járnak? ha valaki úgysem tud boldog lenni, hogy nagy ajándékot=szépséget kapott az élettől, akkor mit szóljon egy átlag ember?
2012. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
te jársz oda miért nem kérded meg te?
2012. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szépség nem egyenlő az önbizalommal. Bocs, de elég sekélyes kérdést írtál ki, te ennyire a külső alapján ítélsz?
2012. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

jaj. engem is szépnek mondanak és elképedve hallottam nemrég mennyi csaj irigykedik a hátam mögött hogy nekem biztos minden annyira jó, mert minkor elmegyek diszkóba akkor mindig elsőnek én tűnök fel a fiúknak.

aha, pont az olyan idiótáknak akikhez bottal sem érnék, meg akik alig végezték el a 8 általánost és persze csak szex kell nekik. baromi boldog vagyok tőle.

meg biztos urgálok örömömben amiért 4 közeli hozzátartozóm is meghalt és buktam a félévemet az egyetemen.

az is külön örömmel tölt el hogy eddig soha senki nem volt még belém szerelmes, csak szexért/unalomból/ha más nincs én is jó vagyok-ból jártak eddig velem, volt olyan aki olyan sms-sel hagyott el hogy engem nem lehet szeretni, talált jobbat.

munkát kerestem, 2 vénember jelentkezett hogy szexuális szolgáltatásokért cserébe támogat. hehh jóvicc.

fél éve nem tudtam új ruhát venni mert minden hónapban 3000 ft-ot kell beosztanom.

látod, a szépség nem minden, és hiába van, emellett 1000 féle más nyomora is lehet az embernek.

énis szívesen mennék valami terápiára, ha lenne pénzem.

2012. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon:(
2012. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"énis szívesen mennék valami terápiára, ha lenne pénzem."


Ingyenes, a TB fizeti.

2012. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!