Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne kimutatnom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne kimutatnom hogy tetszik? Bejövök neki? Csak azért bunkó néha mert még ő is fél ettől? Vagy szimplán nem tetszem neki? Vagy még korai neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy lány vagyok aki reménytelenül szerelmes. Van egy fiú, Péternek hívják és nem tudom h teccem e neki, nem volt még bnője! Egyszer nagyon kedves. Aztán másnap mintha nem is történt volna semmi és tök bunkó! És minden nap más. Megkérdezte egy csaj tőle h járna e vele és nemet mondott mert mást szeret de nem tudja h a lánynak bejön e! 1000 csaj van a világon és nem tudom én lehetek e az a szerencsés aki bejön neki:S Nemtudom h mit cisnáljak...Nagyon szeretem ezt a fiút már 1 éve legakább próbálom felejteni de nem megy! Segítsetek pls
2009. jún. 5. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kuldj "jelzeseket" neki: ha mellette vagy, "veletlenul" erj hozza, ha elkapod a pillantasat, mosolyogj ra, stb., aztan figyeld, hogy reagal. Ha tovabbra is csak neha rendes, maskor meg bunko, akkor szerintem vagy tul felenk, vagy nem tetszel neki.
2009. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el egy nyugis helyre és beszélgessetek először mindennapos közös témáitokról,majd lassan térj a lényegre! Legalább kiderül minden! Ne szenvedtesd magad tovább!! Kíváncsi vagyok mi történik majd,ezért írj majd hogy sikerült-e?!
2009. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismeros helyzet...

de a bukosag az lehet nem is annyira bunkosag mint amire gondolnak egyesek. leirnad kerlek, hogy a bunkosaga mibol all? ezt csaka zert kerem, mert en is voltam igy es mikor meseltem a barataimnak hogy mennyire bumko volt, kiderult, hogy nem volt bunko, csak nem volt annyira kedves, es ez ram erosebben hatott mivel belevoltam esve. de lehet nalad nem ez a helyzet. a masik kerdes a korotok, mert az is nagyon fontos. peldaul egy 18 eves srac mar nem hiszem, hogy felenk lenne.... de feltetelezem 14 ev koruliek lehettek. (bocsi ha nem)

az en tanacsom: mikor kedves mondd el neki, hogy nem erted a gyors hangulatvaltozasait. es hatha magyarazatot ad rajuk. ;)

Sok szerencset, en is kivancsi vagyok a vegere :)

2009. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!