Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szoktatok szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok szórakozóhelyen olyan fiú közelébe lenni (követni), akit leszartok?

Figyelt kérdés

Mert tnap azt éreztem h több csaj próbál ott lenni ahol én, de ami azt illeti gyönyörüej voltak, én meg túl jónak gondoltam magamhoz őket. Ezert hozzajuk sem szoltam. Nagy hiba?

Valami van olyan hogy ezek a lányok, elém állva meg meg érintenek, de képtelen vagyok elhinni hogy bejövök nekik, akár csak szex miatt is.


2012. febr. 19. 04:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ember gondolj már bele, logikus!!! Ha vkit leszarsz, azt leszarod. Ebben a nôk sem különbek. Nyomorékokhoz nem megyünk oda. Különben is a pasik mondják manapság folyton, hogy mi is kezdeményezzük, nektek meg èszre kéne venni. Amit leírtál, az egyértelmüen az akart lenni. Igen elég nagy hiba bolt, elszalasztottad a lehetôséget!! Legközelebb kicsit több ön bizalmat és hará!!!
2012. febr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 I am God ***** válasza:

Igen ez hiba, mindegyik "éhes", és nincs túl jó csaj. Legroszabb esetbe azt mondja bocs nem akarok veled táncolni, vagy valami ilyesmi attól függ mivel nyitsz.


Szarni rá. Gondold végig: Ha így gondolkodsz, sosem lesz olyan nöd akire vágysz. :)

2012. febr. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!