Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok a dokimba?

Figyelt kérdés
minden héten megyek hozzá h állitolag wmi bajom wan,de nincs,és csak azért megyek hozzá,h csak lássam,meg h halljam a hangját!mit csináljak,ha ő 33 éves én meg 13?
2009. jún. 4. 20:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
azért irtam a beleszerettem-et x-el mert sms nyelvel xoktam irni!
2009. jún. 5. 09:24
 12/14 anonim ***** válasza:

nem "nyelvel" ,mert az sms nem nyal vissza,hanem "nyelvVel" ! 2 v ! Mivel? nyelvVEL !

(Ha már a nyelvezetednél tartunk)

És ez nem egy telefonkészülék,ne sms nyelvVel írj,hanem normálisan! Úgy meghúznak téged egyszer nyelvtanból.... Mert ez rögzül be,most se tudsz és később se fogsz tudni helyesen írni...-_-

És a dokidból KSzeress ki!

2009. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
magyarból 5-öm van e mindegy!
2009. jún. 5. 16:45
 14/14 anonim ***** válasza:

hát én 15 voltam mikor a 31 éves fizika tanáromba zúgtam bele..

de ez el fog múlni.

vagy nem...

nálam nem múlt el. 20 vagyok férjem 36 (az exfizika tanárom). Van egy 2 éves kisfiunk. Valakinek összejön.


De 13 évesen az a 20 év kork. nagyon sok. Vagy várj pár évet vagy keress vmi fiatalabbat. (ink a 2.at ajánlom)


+ gondolom az orvos semmilyen jelet nem mutat arra h tetszenél neki.


UI: ez az x-es w-s szleng nem menő hanem gáz.


20/N

2011. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!