Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fájhat a szeretkezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájhat a szeretkezés elején?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve élek rendszeres szexuális életet.majdnem mindennap szeretkezünk a barátommal,de amikorbelém hatol mindig fáj egy kicsit,van hogy kevésbé van hogy jobban,utánna pár kibe húzás után ez teljesen elmulik.ez normális ilyen gyakori szeretkezés esetén is? mások is vannak így ezzel? Ja és vannak bizonyos pózok,amikben teljesen pisilési ingerem van és szinte már kellemetlen és muszáj váltani,mert nem birom,valami bajom lenne?
2012. febr. 15. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy elég nedves, kedves
2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehogynem...mindig eléggé nedves vagyok....
2012. febr. 15. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
be jön a párod neked? egyáltalán kívánod?
2012. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
életem értelme..mindennél jobban szeretem,és nagyon is kivánom.......orvosnál is voltam és nem találst semmi rendelleneset,nem tudom miért lehet ez .....
2012. febr. 15. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet ,hogy szűk a medencéd?
2012. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha csak kicsit fáj az elején, és tényleg elmúlik az első pár "ki-be húzás" után, akkor szerintem nincs baj. Ez velem is szokott így lenni, mondjuk itt tényleg minimális fájdalomról beszélünk, vagy inkább kellemetlenségről.
2012. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!