Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már, hogy féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már, hogy féltékenységből megvertetek egy másik lányt, vagy esetleg a másik lány vert meg titeket?

Figyelt kérdés

Mért, és hogy történt?

Vagy esetleg valami más fizikai küzdelem történt köztetek?

Elmesélnétek konkrétan, mért és,hogy történt a dolog, és hogy ekkor mennyi idősek voltatok?

Fiúk is írhatnak akik már hallottak ilyenről.

Előre is köszönöm.

Ja igen ha te ilyet soha sem csinálnál,akkor ezt most nem kell leírni.

Köszi!


2012. febr. 10. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem volt.
2012. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

VOLT.

szeretem az exemet,es eleg sokat logunk meg egyutt..

es latszik rajta h ois szeret

de elkoltoztunk messzire igazabol ezert szakitottunk,es 2 havonta vagyookott ahol laktam azelott..

de mikor otthon vagyok,mindig smarolunk meg minden ...

szoval velem csalja a baratanojet,de nemsajnalom a baratnojet,mert mikor en voltam az exemmel,o se nezett engem,mert lefekudtek egymassal!

szoval....

az exem 18

en 16 vagyok

es a mostani baratnoje pedig 20 ewes....

es egyszer csak nekemalt..

lent voltunk este,szorakozo helyre indultunk volna

mielott elindultunk felre hivott.

elkezdett nekem dumalni hogy jobblessz ha leszalok a pasiarol..

en meg visszaszoltam hogy mert milessz?

erre felpofozott...

en vissza es elkezdtunk verekedni...

meg teptuk egymast

odaszaladt az exem,es o szedett szet minket,de en meg mentem volna tovabb folytatni,mert olyan ideg volt bennem...

foleg hogy szeretem az exem..

de a baratnoim lefogtak..

hogy nemer annyit...

az exem felre hivott engem,oda sugta hogy hazaviszi a csajt ,majd bead neki valamit,es jon vissza..

mondtam hogy addig elmegyunk arra a szorakozohelyre ahova akartunk es ott megvarjuk..

es igyislett

valamilyen dumawal lerazta a baratnojet,es jott vissza..

es megint tortentek koztunk dolgok

De egyaltalan nemsajnalom a csajat,tudom hogy szemetseg vele,de ose nezett engem !



2.meg volt hogy en pofoztam fel egy masik exem csajat,mert nemszalt le rolunk..

de nemcsinalt semmit,csak elkezdett sirni.

16/L

2012. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én most vagyok úgy hogy legszívesebben nekimennék az egyik r..nak aki folyamatosan hívogatja a páromat, meg egy helyen dolgoznak illegeti magát 8párom elmondja) meg folyamatosan nyomul rá. Már nagyon le kellene állítanom mert elegem van belőle. Nem tudom párom mit szólna hozzá.Neki ezt még nem mondtam, csak hohgy mennyire elegem van, de hogy nekimennék azt nem
2012. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok verekedős típus. Volt hogy megütött egy lány de annak nem volt köze szerelmi ügyhöz. És nem ütöttem vissza. Küzdősportot tanultam és van ennyi önuralmam hogy szerencsétlent aki nyilván gyengébb nálam nem ütöm agyon...
2012. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18:33 graulálok, te tuti cigus vagy! szegény exed...:D
2012. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverjük a valóságot az álmokkal. female wrestling / mixed wrestling/ catfight alatt találsz ilyen videókat. Ezek szépek.

DE nincs rosszabb annál mint amikor 2 lány elkezd utálkozni, leszidják egymást. Ehhez képest amikor egymásnak is esnek, az maga a pokol.

2012. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!