Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Suliban van egy srác aki elég sokszor bámul. Nem csak nekem tűnt fel,barátnőimnek is. Körübelül ötször elsétál arra,amerre nekem van órám,volt olyan is,hogy miután párszor elsétálgatott megállt,és ott bámult,miután bementem a terembe ő is elment. És nem úgy néz,hogy hirtelen elkapja a fejét,hanem percekig. Sajnos én 15 éves vagyok,ő 19. Szerintetek van valami esélye hogy tetszem neki? Túl nagy ez a korkülömbség?
2012. febr. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hát akkor valószínűleg tetszel neki..
2012. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bejössz neki,köszönj neki és mosolyogj rá,meglátod csak azt várja,hogy jelet adj neki :)

19F

2012. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2012. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
salgótarján :) xD
2012. febr. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!