Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma egy kapcsolatba, vagy a lányok szemébe hogy a fiú nagyon álmodozó? F/17

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon álmodozó típus vagyok, szinte minden nap gondolkozom azon milyen lenne ha valami nagy sportoló lennék vagy ilyesmi. Mi a véleményetek erről? Lehetek ettől jó pasi? köszönöm
2009. jún. 1. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? álmodozni szerintem jó, mert pl segíthet eldönteni, hogy mi akarsz lenni,mivel akarsz foglalkozni vagy hasonlók.. (megvalósítható dolgokról beszélek, pl ha arról álmodozol mien lenne ha megnyernéd a lottó 5öst.. :D annak nem sok haszna van, csak jó érzés:D)
2009. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hat lehetsz, ez szerintem nincs összefüggesben... söt az mindnekeppen imponalo, ha egy olyan pasival van az ember, akinek nagy almai vannak, es ezert kepes mindent megtenni. En inkabb azt nem szeretem, ha valaki arrol almodozik, hogy nagy sportolo lesz, de közben otthon bambul egesz nap. Nem azon van a hangsuly, hogy tenyleg lesz-e belöle nagy sportolo, vagy irrealisak-e az almai, hanem, hogy csak almodozo-e, vagy szeretne is tenni erte.

Nekem pont egy ilyen dolog miatt ert veget egy kapcsolatom most... 3,5 evig voltunk együtt, iszonyat nagy terveink, meg almaink voltak, pont ezert szerettem bele, mert azt lattam, hogy semmit nem tart lehetetlennek... de sajnos sorozatosan bizonyitotta, hogy semmit nem hajlando tenni, mindig a könnyebb vegen fogja meg a dolgokat... ez hosszutavon nagyon kiabrandito...

2009. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az, semmi haszna hogy ilyeneken álmodozok, mert tudom, hogy soha nem lehetek sportoló, meg semmi. Mivel volt 1 végzetes sérülésem. Ezért néha rossz érzés.
2009. jún. 1. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:

nem...egyátalán nem, azért vagy pasi h határozott legyél, konkrét, és mindíg a jelenben élj, álmodozni álmodozhatsz, de max csak este lefekvés közben, amikor jelen vagy légy jelen figyelj arra amit csinálsz és ne álmodozz:)


17f

2009. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi. én próbálnék tenni, csak sajnos nem tudok. erről mi a véleményed? De attól amit tudok csinálom, pld testépítek. csak tudom, hogy olyan sikereim soha nem lehetnek ott mint pld a fociban, mert fociztam 12 évig.
2009. jún. 1. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
arra írtam a nem-et h nem lehetsz ettől jó pasi
2009. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

de latod, pontosan ezt mondom (masodik vagyok), hogy te teszel valamit, es ez jo szerintem. Pontosan ezt emeltem ki, hogy azzal semmi gond nincs, ha irrealisak az almaid, es nem csak felepitesz magadnak egy alomvilagot, amibe visszahuzodsz...

Bar en lany vagyok, de nagyon sokaig igy eltem, most probalom visszaküzdeni magam a realitasba, eleg nehez, de hosszutavon nem kifizetödö, ha nem vagy kepes jelen lenni, hihetetlen dolgokat szalajthatsz el, nem eri meg...

2009. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát azért eddig még nem fajult el:) De mostanába egyre többször van az hogy például tanulás helyett álmodozok.
2009. jún. 1. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:

ha most érettségizel akkor énis aztkell h mondanom h álmodozom jah...de cska arról h milyen lesz majd 1 új helyen, meg h miket fogok csinálni..szal várommár h elköltözzek itthonról:)


3. voltam (asszem)


17f

2009. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem most érettségizem:) köszi
2009. jún. 1. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!