Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Régebben depressziós voltam. Ehhez egy közeli rokon és egy haver is bőven közrejátszott (nem csak szerintem). Később volt egy lány, aki nagyon megfogott minden szempontból. Hamar bele is szerettem, de nagy valószínüség szerint az akkori depresszióm miatt nem lett semmi se belőle. Aztán a depresszió miatt teljesen lejárattam magam és nagyon durva dolgokat írtam neki. Még szerettem a csajt, mikor a már említett haver bepróbálkozott nála. Persze azt is úgy adta elő, mintha ő nem is akart volna összeismerkedni vele, csak a csaj ment oda. Hazudozott a csajnak meg le is járatott előtte. Közben kigyógyultam a depresszióból, de a csajnál nem tudtam elérni, hogy megbocsájtson. A haver pedig arcoskodik már azon is, hogy a csaj, hogy integet neki vagy szép mosollyal köszön neki. Engem pedig utál a csaj.
2009. máj. 31. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ejteném az egészet és más vizekre eveznék.
2009. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az oké. Én is azt tenném, de az arcoskodások stb. eszembe juttatják.
2009. máj. 31. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!