Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hi! Normális-e az hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi! Normális-e az hogy még elélvezés után is órákig jön az előváladékom vagy hogy ha már kicsit izgalmi állapotba kerül de utána egyből lelankad akkor is jön az előváladék órákig? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugj egy tampont a farkadba vagy köss rá egy csomót
2012. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gergo_30F ***** válasza:

orgazmus után még jön egy kis ondó, bár nálam mondjuk változó a mennyisége, van, hogy bő 1 óra elteltével is, de ez többnyire az elélvezés utáni vizeléssel ki is jön.

mennyi idős vagy? kamaszkoromban nekem is készen állt már egy finom szellőtől is (ez előváladékot is jelent, nem csak merevedést), korral elmúlik.

2012. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16/f
2012. jan. 29. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
a faszodon menstruálsz?
2012. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kellemetlen mert volt hogy elmentem fürödni és éreztem utána hogy folyik bele a gatyámba és én nem szeretek így befeküdni az ágyamba
2012. jan. 29. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2012. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez van ajanlom a zsepi tampont :D aztan mosast... :D ... Holnap megkerdezem biologus osomtol es irok :) :D
2012. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2012. jan. 30. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!Most kezd fejlődni a nemi szerved!Aludj meztelenül én is ugy alszok!Ne törődj egy kis csepegessel!
2022. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!