Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek valakit több mint 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit több mint 1 éve, de semmise jönn össze . Öngyi vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 21:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
mivan ?
2012. jan. 25. 21:29
 12/19 anonim ***** válasza:
lesz ettől ezerszer jobb lány hidd el nekem senki nem ér annyit hogy meghalj.és találsz olyat aki érted halna meg csak várni kell
2012. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is öngyi
2012. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

öngyilkos egy csak miatt

amikor 4 miliard punci van a vilagon:D légy komoly buli sex pia és helyre jösz

2012. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
én is szerettem eddig rengeteg olyan nőt akik rám se bagóztak. ez a legszebb szeretet, mert ez önzetlen. az egyik fél oda van a másikért, de az le sem sz*rja. én a helyedbe leülnék a szüleiddel beszélgetni, hogy mit érzel. anyuval, apuval, ők a legnagyobb támaszok az életedben, nekik mindent el lehet mondani. mi az hogy öngyi vagy mit tegyek???? nem tetszel annak a valakinek és kész. benne van. mindig lesznek olyanok akiknek bejössz, és olyanok akiknek nem. ilyen az élet. fel sem tudom fogni hogy neked miért jut elsőként az öngyilkosság az eszedbe, ezt hívják mérhetetlen önzőségnek, amikor nem kaphatsz meg valamit, és inkább saját magadban teszel kárt mint hogy elfogadnád a tényt hogy nem lehet a tiéd. van a Földön 3,5 milliárd férfi legalább, belőlük azért még lehet válogatni :)
2012. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
jabocs most olvastam utána hogy fiú vagy.. tehát akkor ugyanez mint az előbbi válaszaim, csak lányokkal :)
2012. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
azért mondom :D am kösszi igazad van ,, de szeretem őt az a bajj .. és semmi esélyem nála..
2012. jan. 27. 11:13
 18/19 anonim válasza:
Te vagy az Kalman?
2012. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
2012. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!