Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint ez a csaj utánoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint ez a csaj utánoz engem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a falumba(aki osztálytársam volt), és azt vettem észre, hogy rengeteg olyan ruhája van, mint nekem. Pl. fehér miniszoknya, fehér hosszú-illetve rövidnadrág, fehér napszemüveg, ugyanolyan fehér csizmája van, mint nekem, valamint olyan fényes kabátja, fekete szövetkabátja van, akárcsak nekem, vettem egy bokacipőt, erre rá pár hónapra rajta is láttam egy olyasmi bokacipőt, fekete latex leggings is van neki(akárcsak nekem), selyem blézerje, nekem szürke egybetalpú cipőm van, neki ugyanilyesmi van, csak fehérbe, van egy kék bulizós ruhám, neki ugyanolyan van feketébe.
2012. jan. 23. 16:42
 1/9 anonim válasza:
Kérdező, remélem te lány vagy...
2012. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok.
2012. jan. 23. 16:45
 3/9 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2012. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19ek leszünk. Ő júniusban, én novemberben...
2012. jan. 23. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet hogy utánoz de lehet hogy nem. HONNAN TUDJUK?????:D
2012. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tini lányok 60 százaléka ugyanúgy néz ki. Na ők, hogy döntsék el ki kit utánoz ?
2012. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni, mint az utolsó. Mindenki így öltözködik, ezek annyira tömegcuccok, amiket leírtál... Még egy faluban sem nagy szám, ha valakiknek egyforma cuccaik vannak azoknak, akik így öltöznek.
2012. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7 hagyjad már
2012. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ebből nekem az jött le, hogy ő is szereti a fehér cuccokat :D:D:D és lehet hasonló az ízlésetek. meg írtad h faluba laktok, lehet ugyanott vásároltok, gondolom a választék nem nagy
2012. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!