Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiú-lány barátság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú-lány barátság már bukásra van ítélve?

Figyelt kérdés

Volt (még merem remélni,hogy van is) egy nagyon jó fiú barátom. Mindent megosztottunk egymással, rengeteg időt töltöttünk együtt. Szinte majdnem minden nap keresett. Viszont most van egy lány, aki tetszik neki és eléggé elhanyagol engem. Persze, tudom, hogy fontos a párkapcsolat is (feltéve, ha összejönnek) de én úgy gondolom, hogy nem kéne elhanyagolnia engem se. Már beszéltem vele erről, utána 2 napig minden a régi volt, de most már megint nem foglalkozik velem. Mit csináljak? Hagyjam elveszni a barátságunkat?

18/L


2012. jan. 22. 10:00
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Adj időt neki. Most a lány az első. Ha tényleg barát

voltál, és nem csak az um. szemetesláda, akkor nem

fog hanyagolni. Ha pedig igen, akkor nyugodtan hagyd

veszni.

2012. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pqpqpq ***** válasza:
0%

szerintem csak irigy vagy az uj csajra..

ha adtal volna pi.nat nem hanyagolt volna el :)

2012. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pqpqpq te nagyon bunkó vagy
2012. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Macs1209 ***** válasza:
Csak egyszerű és őszinte. Vagyis a saját véleményét mondja el, nem a legszentebb szavakkal.
2012. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!