Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteróknál akkor miért elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteróknál akkor miért elfogadott az anális szex?

Figyelt kérdés

Szerintem (már aki undorítónak tartja) ugyanolyan undorító, mint amikor 2 pasi "turkál egymás seggében". Szegények nem is tudnak máshogy...

Az miért jobb, ha nőt b*sznak seggbe? El tudja valaki magyarázni?


2012. jan. 19. 01:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is fel akartam tenni, de látom hogy nem érkezett egy értelmes válasz sem, úgyhogy inkább nem teszem fel újra ezt a kérdést!

Ha racionális szemmel nézzük, akkor tényleg undorító az anális szex, de amikor csinálja az ember, akkor mégis élvezi. Erre nincs értelmes magyarázat! Jó és kész!

Ja, amúgy én meleg vagyok.

2012. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nézzük csak a látványt:

1. Egy gyönyörű lány fekszik előtted, gyönyörködhetsz a puncijában, miközben tövig nyomod a farkad a popsijába és elhomályosuló tekintettel nyögdicsél előtted.


2. Egy szőrös pasi fekszik előtted meredező dákóval, mély hangon nyögve. Szinte elképzeled, hogy a kulás seggébe kell nyomnod a brét (broáf!)


Te melyiket választanád?

2012. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet a pasi csupasz, gyönyörűen csupasz és tiszta, illatos fenékkel :)
2012. máj. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen valsz ez a jellemző. Főleg, hogy a faszik eredendően szőrösek.
2012. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!