Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok napjain...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok napjainkban?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki!


Azt tapasztalom, hogy azok a lányok, akiknek egy kicsit is tetszem, könnyen kaphatóak. Sőt, egyesek konkrétan ki is mondják, vagy céloznak rá, hogy jó lenne velem szexelni.

"Húsz el múltál, és megvan az 50..? Most szereted a f@szt enni, vagy én tévedtem?!" <--- van aki a fenti zeneszöveg részlettel jellemezhető, és még meg van sértődve, ha nem akarom megdugni, mert félek hogy valamit elkaphatok. (amúgy meg én is szexkedvelő vagyok, de az egészségem fontosabb)


23F


2012. jan. 13. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
használj óvszert, b@szod...
2012. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd a mi sulinkban csak buta pitsák járnak, minden kan cigánnyal keféltek már.
2012. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Óvszert használjanak a matrózok, meg a gyorstüzelők.


Egyébként az óvszer sem véd mindentől!

2012. jan. 13. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem maszturbálj!
2012. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zseni001 ***** válasza:
Persze ha a fejedre húzod, attól még a zombik megeszik az agyad
2012. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hogy egyesek mennyire buták...

Na erről beszéltem! A HPV -t simán elkaphatod gumival, meg Isten tudja még mimindent!

2012. jan. 13. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!