Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó az, hogy ha rámkacsint vagy köszön egy srác, lenéző szempillantással nézek rá? Utálom ha nem ismerősök köszönnek, szólnak be nekem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A köszönés neked beszólás? szolgáltatóiparban ne nagyon dolgozz...
2009. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan véleményen lesznek rólad h bunkó vagy, de én is szoktam ilyet csinálni; főleg ha ilyen szerencsétlen csávók szologatnak be.
2009. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
első hozzászóló..nem mindegy ha valaki azért köszön mert ismer..vagy mert egy falun belül,vagy tán összekever valakivel,vagy egy lepukkant undorító és beképzelt alak aki a nyáltá csorgatja,és a köszönés után talán hozzáteszi h úgy meg ba**nálak..de ha te visszaköszönsz neki,akkor egészségedre
2009. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen: nagyon bunkó viselkedés.
2009. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy kicsit bunkó de szerintem jól teszed én is ezt tenném.
2009. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem roppant unszimpatikus.Tipikusan az a hozzáálás egy nő oldaláról,ami miatt férfiak ezrei válnak gátlásossá,zárkozottá. Nyilván való,hogy egy férfi közeledne egy nőhöz valahogy, így vagy úgy, egy mosoly,egy kacsintás, egy kis csibészség még egyáltalán nem jelent otromba arogáns szemét közeledési módot egy nő irányába.Az az viszont lenéző pofavágásokkal pattintja le az ilyent,azt kimondottan unormánynak tartom, mert tönkreteszi a férfi önbecsülését, és ezek után alkalmatlannak,szarnak érzi magát,és elmegy a kedve másoktól is.Sok ilyen jellemű ember van. Egy intelligens nőtől én azt várom el,hogy valami önbecsülésbe bele nem taposó módszerrel rázza le magáról a krapekot,ha épp már foglalkoztatva van,vagy unszimpatikus neki.De az ellenszenves lekoptató modszert nem szeretem egyáltalán sem!
2010. okt. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

második hozzászóló!

ne képzeld oda azokat a dolgokat amik nincsenek ott!

irt ilyeneket a kérdező? nem! szimplán köszönést említette, a többit te fantáziáltad oda


első válaszoló

2010. okt. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsánat! harmadiknak ment a válasz!
2010. okt. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!