Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nielindi kérdése:

Mit gondoltok arról a férfiról, aki a kocsiban Muri Enikő CD-jét hallgatja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 21:02
1 2
 11/12 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
0%
olyan nagyon semmit, de lehúznám Róla szivesen a kis bugyikáját, sőt még meg is nyalnám ott lenn hogy neki is jó legyen. A bokályánál kezdeném lágy érintésekkel, lábszár és combbelső lágy csókolgatásával folytatnám, majd lassan lehúznám a nemrég említett kis bugyikáját és benyalnék, miután elkezdett élvezni bedobnám a dákóm és oda-vissza oda-vissza oda-vissza... a behatolás közben a nyelvem hegyével az arcát nyaldosnám és a fülébe csókolnék nyálasat és cuppanósat
2013. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt hogy tetszenek neki a zenéi, nekem is van a kocsimban egy pendrájv amin vannak Muri Enikő zenéi is és volt már amikor a haverokkal mentünk kirándulni és pont az egyik száma szólt és senki nem szólt egy büdös szót sem hogy ez most ciki vagy nem.

Igaz én nem csak azt hallgatom, de van néhány száma amit meghallgatok mert mint előadó nekem bejön de hogy nonstop az ő számai szóljanak az kicsit túlzás, de mindenkinek más az ízlése.

2013. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!