Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálod le? (ha lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálod le? (ha lány, ha fiú vagy) azt, hogyha lehajolsz, és pont arra sétál egy lány, és.

Figyelt kérdés
te erősen érzet az illatokat onnan.
2012. jan. 11. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A következő osztály-mikulás húzáson elintézem, hogy őt húzzam és intim lemosót teszek a csomagjába.
2012. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szóval fingasz?:DD hát bes zoptad akkor.... de ha nem is akarsz vele megismerkedni akkor nem mindegy?
2012. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Macs1209 ***** válasza:
Mmint épp kötöm a cipőfűzőm, arra sétál egy lány, és erős illatot érzek onnan, amikor elhalad mellettem ? Nos... baromi gyorsan felálnék, mielőtt lefele indulnék meg.
2012. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mi a bánat van? valamelyikünk hü.lye, az biztos, és annyit tudok hogy még nem én vagyok. Mondd hogy 49!
2012. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó. tesin cipőt kötöttem be, és elém állt, hogy segítsen-e felállni.
2012. jan. 11. 18:17
 6/19 Macs1209 ***** válasza:
- Inkább gázmaszkot adj, köszi!
2012. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem. Milyen illatot éreztél? Rossz vagy jó illatot? A parfümjét vagy valami illatosítót? Vagy fingszagot? Izzadságszagot? Testszagot? Vagy esetleg az intim tájékáról jött? (Mondjuk az nemtom milyen lehet)

És amúgy te lány vagy vagy fiú?

2012. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az intim tájékáról.
2012. jan. 11. 18:43
 9/19 anonim ***** válasza:

És milyen szaga volt? Le tudnád írni? Nem tudom elképzelni milyen lehet :) Neked tetszett?


És akkor leírod a nemed?

2012. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésedre válaszolva nyilván úgy tennék mintha mi sem történt volna. Minden más viselkedés eléggé gáz lenne, és biztos nem örülne neki a csaj.
2012. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!