Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar az élettől egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az élettől egy ilyen pasi? Egyáltalán milyen pasi az ilyen?

Figyelt kérdés
30 éves, rengeteg egyetemet elkezdett már, de egyiket se fejezte be, mivel mindig megbukott. Nincs komoly kapcsolata, bulikba jár, ott szed fel csajokat, akikkek pár hétig, esetleg pár hónapig jár. Dolgozni jár; 4kor lejár a munkaideje, hazamegy, majd felmegy a bárba, iszik, cigizik, beszélget, majd hazamegy 11 után.
2012. jan. 9. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Áh én már látom ez hogy megy, mondtak egyszer volt egy ilyen beszélgetés, mondtak egy jó hasonlatot, hogy egyes progiknál jelezhet a vírusirtó mert a program bizonyos részei hasonlóak egy vírushoz,, a működési elve.


A kereső meg nem különbözteti meg, olyan mintha úgy keresnél embereket hogy emlős, az meg bedob több millió állatott, mert hát azok is emlősök.


Na és csajok meg kb ugyanez. Ők nem látnak a mögé, hogy ő mit tudom én egy piás,drogos utolsó senki. Csak azt látják hogy hüü de laza, ami ugye pont ezektől nem nehéz. Mondjuk, hogy ők csak az energiát érzik, ha az megvan tökmind1 miből van, drog, pia, munka, pénz, mind1. vakon rohannak utána (kivétel aki nem,)

2012. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"semmi baj nincs vele" Érdekes a felfogásod...


Szerintem most sem boldog, két végéről égeti a gyertyát. Aki hülye rágjon füvet.

2012. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
serdülőkorában nem sikerült továbbmennie a felnőttség felé, hanem megrekedt. a sok-sok egyetemmel csak meg akarja hosszabbítani a gondtalan tini-fiatal felnőtt éveket. az ilyen pasi nem akar semmit az élettől, sőt, egy idő nélküli állapotban van, és majd amikor egy nap 50 éves lesz, és egy nagy nulla, akkor fog bepánikolni, és összeszed valami 20 éves csajt, aki szül neki gyorsan egy gyereket. ennyi.
2012. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez egy 5 éves szintjén megrekedt gyerek . Ebből férfi sosem lesz. Mellette egy hímringyó vagy a lányok mindig kidobják.
2012. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ez a pali minden nő álma! ismerek ilyet, jár hozzánk is ilyen srác, imádják a csajok!

nyilván neked is teszik mivel róla kérdezel...

2012. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!