Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén találkozom a kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén találkozom a kedvenc énekesemmel, hogy kéne viselkednem?

Figyelt kérdés

Már nagyon régi rajongója vagyok, 3 éve ismerkedtünk össze, nagyon szeretem :) Beszélgettünk, a mobilszáma is megvan. Nagyon kedvelem, nem csak mint énekes, hanem mint embert is. Persze van barátnője amit ő is nagyon komolyan vesz na meg én is tiszteletben tartom, inkább csak mint nagy testvér tekintek rá... De mégis, hogy kéne viselkednem, azt akarom lássa, hogy változtam. Ne csak az elvetemült rajongót lássa bennem hanem hogy megnőttem, nővé váltam :DD Ti mit tennétek a helyemben?

17/L


2012. jan. 5. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
hát per pillanat kajálnék most egyett mert a helyedben éhes lennék
2012. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Sz0pd le!
2012. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj ostoba válaszokkal kíméljetek... Nem vagyok rib*anc... Nagyon fontos ez nekem!
2012. jan. 5. 19:30
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
79%
megpróbálhatnád úgy kezelni mint egy normális embert... mert nekem nagyon úgy tűnik hogy a "ne csak az elvetemült rajongót lássa bennem hanem hogy megnőttem, nővé váltam" rész még nem igaz... és nem oltani akartalak, egy egy darab normális válasz volt
2012. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ismersz és a rajongási szintem a tetőpont alatt van mérföldekkel. Már nem az van, hogy remegve odamegyek, sírós szemmel, hogy... Megölelhetlek? Hanem röhögünk, beszélgetünk... De ne tudom te hogy viselkednél a legnagyobb kedvenced közvetlen közelében xD Nem olyan egyszerű nem rajongóként viselkedni. Ezért szeretném tudni, hogy mire kéne figyeljek...
2012. jan. 5. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Normálisan !!!!!!!!!!
2012. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele! :) Én is szoktam velük koncertek után. Nagyon közvetlenek és ők is örülnek neki. :)
2012. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó de mi az a normális??? inkább, mi a NEM normális? :D
2012. jan. 5. 19:39
 9/10 szamóca.. ***** válasza:
nem tudom mi nem érthető abban hogy normálisan. minta a szomszéd józsikával beszélgetnél, úgy. mint a barátnőddel szoktál. vagy mittomén hoyg lehet ezt mégjobban megfogalmazni, de az, hogy előtte napokkal azon stresszelsz hogy uhhristen mit mondjak neki hogy viselkedjek, az nem annyira.. érett.. bocs, nem tudok más mondani.
2012. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt stresszről? XD Tökre nyugodt vagyok csak nem akarok felpörögni... Mert akkor ostoba vagyok... De nehéz nyugodtnak maradni. mindegy majd belejövök.
2012. jan. 5. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!