Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok külsőre mi a baj vv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok külsőre mi a baj vv Csabával?

Figyelt kérdés
Mert sokan mondják, hogy nekik nem jön be, pedig aranyos és jó a teste is, biztos nagyin tudja szeretni a lányokat. bár kicsit lúzernek tűnik, nagyon halk és visszahúzódó. ennek ellenére sztem rengeteg lány szereti, mert mindig visszaszavazzák a villába. Azt meg tudjuk, hogy szonte csak a nagyok meg a fiatal csitrik küldenek javarészt sms-t.
2012. jan. 1. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem a külsejével van a bajom,hanem azzal,hogy egy élő halott,alig csinál valamit,és nem tudom felfogni,hogy ki az az őrült ,aki rászavazhat...
2012. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy ki az.
2012. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
minden
2012. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
arc
2012. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
falusi mariann
2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Ok gugliztam VV Csabat. Mi a baj vele? Nekem konkretan az a bajom, hogy ugy nez ki, mint akiben nincs elet. Nincs semmi a szemeben, csak egy uresfeju luzernek latszik.
2012. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fogai?
2012. jan. 1. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem a külsejével semmi bajom nincs, ámbár a belső tulajdonságokkal sokkal inkább.
2012. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
csaba ne netezzél a vv-ből mennyi vissza te tuja :D
2012. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj, és attól hogy nem szószátyár attól nem élőhalott stb.. szerintem, ő az egyik legnormálisabb lény ott. Nem játssza a fejét mint a többi és nem nyal a másiknak. De persze ezért mások élőhalottnak látják mert így már nem is olyan érdekes. Akik rendesek azok így járnak nem szeretik őket, akik f*szfejek és nyalnak, játsszák az eszüket azok pedig a királyok:)(Y) Amúgy meg igenis tud beszélni stb.. csak azokat nem vágják be az esti adásokba, inkább azokat vágják be akik szövetkeznek és botrányt csinálnak, illetve akik hamis "barátok". Sajnos ide jutottunk a rendes értelmes emberek lúzerek..
2012. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!