Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért népszerűbbek a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért népszerűbbek a vékony (50kg) lányok, mint a kövérebbek (60kg felett)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%
Na mi van? Ennyire fáj az igazság a dagadtaknak?! :)
2011. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

nem vagyok dagadt, már írtam egyébként.

és az igazság még mindig az, amit mondtam, keresd vissza a válaszomat :)

19:22-es vagyok

2011. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

en elismerem, hogy dagadt vagyok, de az mar nem igazsag, hogy en egy honapban egyszer eszek sutit, hogy lefogyjak es kinlodok, mint az allat, s a masik csaj meg elottem naponta bezabal egy csokis kiflit meg szenvicset meg egy csomo csokit, emelett mozgas 0, s megis nadszal vekony.

De inkabb nem hibaztatom a sorsot,hanem teszek magamert valamit.

2011. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
26%
Alapigazság: egy férfi ne járjon nála "súlyosabb" csajjal. Azért.
2011. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 cynic ***** válasza:

20:24, 22:36

mert szarul kajáltok. a fogyás NEM a koplalásról szól, ha éhezel, azzal kb olyan mértékben ártasz a testednek, mintha minden nap kilószámra nyomnád befelé a cukros sz.rokat.


olvassátok el a sárga kapszulát. [link]

2011. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva miszerint:

"Miért népszerűbbek a vékony (50kg) lányok, mint a kövérebbek (60kg felett)?"


Azért mert arányosan szebb a testalkatuk.

Továbbá, hogy én esetleg megcsodálok egy 50 kilós "cicát", még nem biztos, hogy a 65 kilósat lenézném.

2011. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Az szerintem igaz, hogy valaki hajlamosabb a hízásra, meg örökletes, és ebben az illető nem tehet a súlyáról. Arról viszont igen, hogy nem mozog és nem táplálkozik megfelelően. Én nem nézem le a kövér embereket, csak ha valóban tehet arról, hogy néz ki. Másrészt meg egészségtelen is a túlsúly. Persze az sem normális, ha valaki túl vékony és olyan, mint a kisujjam, az sem egészséges, főleg egy nőnél nem. Egy nádszál vékony nő hogy lesz képes gyereket kihordani? Normális férfi nem választ magának ropi nőt. Egy kis felesleg azért kell. Nem tudom mit esznek némelyek az anorexiás nőkben... Én 27 éves vagyok és 53 kg, szerintem elég sovány, de nem tudok hízni, pedig sokat eszek, mindig is ilyen voltam, apukám is vékony, valószínűleg tőle örököltem.
2011. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Miért ? Mert kövér mindenki tud lenni . Egy szép vékony nő sokkal szebb . Akik ide írnak hogy így a gebe nők meg úgy azok csak levágásra váró disznók de azok meg hagy ríjanak. Inkább szidják a sok szép alakú nőt mint hogy elmennének sportolni de hát igen enni könnyebb !
2012. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez nem igaz! Három hónapja vagyok hízókúrán, pedig rendesen eszem, mégis 42 kg vagyok 169 cm-hez... A doki rendelte el a hízókúrát. Most nem sportolhatok intenzíven, és egy csomót kell zabálnom, de nem híztam, mindössze 3 kilót... :(((
2012. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 cynic ***** válasza:
50%
uccsó, nyomassá 10 kiló jumbot oszt majd behízol tőle
2012. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!